BHS Reality, s.r.o. - Náš team

Team našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Andrej Suhanský

Andrej Suhanský

certifikovaný realitný maklér - konateľ

hovorím po slovenskybeszélek magyarul

0948884122

andrej.suhansky@gmail.com

Čo ma doviedlo k tomuto biznisu, až som sa stal vyhľadávaným realitným maklérom?
Asi to bola pracovitosť, vytrvalosť, cieľavedomosť a sen – túžba dokázať ostatným aj sebe, že dokážem uspieť. Svoj voľný čas som využíval oslovovaním nových klientov, vzdelávaním sa, vyhľadávaním spôsobov ako predať rýchlejšie.
Veľa mojich klientov vlastní alebo hľadá pre seba bývanie neďaleko Bratislavy, v Rajke, v Kittsee a v priľahlej lokalite slovensko–maďarsko–rakúskeho prostredia. Vďaka záujmu o moje služby mám niekedy v ponuke i také nehnuteľnosti, ktoré sa verejne neinzerujú.

Maklér má 2 ponuky
Ing. Iva Bedejová

Ing. Iva Bedejová

certifikovaný realitný maklér - konateľ

hovorím po slovenskyI speak english

0948585678

iva.bedejova1@gmail.com

Dôvodom, ktorý ma nasmeroval na prácu realitného makléra bolo skĺbenie mojej profesie stavebného inžiniera a schopnosti nadväzovania sociálnych kontaktov.
Realitnému obchodu sa venujem od roku 2010. Moje predchádzajúce pracovné zamestnania ma pripravili tak na prácu s nehnuteľnosťami ako aj na komunikáciu s klientmi. Prácu v realitách beriem ako službu, mám chuť neustále sa v tejto profesii zdokonaľovať. Teším sa na spoluprácu s majiteľmi nehnuteľností, s predávajúcimi i kupujúcimi, ktorí mne a mojim službám dajú dôveru, konám férovo a transparentne.

Maklér má 3 ponuky
Eva Husárová

Eva Husárová

certifikovaný realitný maklér

hovorím po slovensky

0903236885

eva.husarova@bhs-reality.sk

V realitnom obchode pracujem od roku 2009. Táto práca ma natoľko zaujala, že som sa rozhodla robiť ju dlhodobo.
Rada hľadám riešenia, stretávam zaujímavých ľudí, mám rada výzvy. A práve tieto skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností Vám chcem a viem ponúknuť. Oboznámim Vás s fungovaním realitného trhu, viem doporučiť konkrétne postupy a riešenia ako predať nehnuteľnosť bezpečne, rýchlo a s čo najvyšším možným ziskom. Tiež Vám pomôžem stanoviť reálnu predajnú cenu Vašej nehnuteľnosti.
Zaručujem Vám bezpečnosť, individuálny prístup, diskrétnosť, flexibilitu a poradenstvo. Teším sa na vzájomnú spoluprácu.

Maklér má 0 ponúk