• Kontaktujte nás:
  • info@bhs-reality.sk

O nás v krátkosti

V každej dobe a v každom odbore ľudskej činnosti existovali a existujú malí a veľkí hráči. Nikto z nich sa ako víťaz nenarodil. Cesty k úspechu a motívy úspešných kolísajú od banality k neuveriteľnosti, od túžby zbohatnúť po číry entuziazmus.

Vynechajme extrémy. Nepatríme k nim. Nemáme zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti, avšak niekoľko rokov svojho pôsobenia na trhu s realitami sme využili bezo zbytku.

Našou náplňou je poskytovanie profesionálneho realitného servisu. Zameriavame sa na sprostredkovanie predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností. Máme slabosť pre kvalitu, rýchlosť, inovácie v rozsahu služieb, pre nové cesty a individuálny prístup. Prioritou je bezpečnosť prevodu nehnuteľnosti.
Presvedčíme vás o tom. Ešte dnes. Napíšte nám.
info@bhs-reality.sk

logo

Náš tím

Názov Našej spoločnosti BHS Reality tvoria mená troch jej zakladateľov.

Impulzom Nášho rozhodnutia založiť si vlastnú realitnú kanceláriu bolo to, že chceme byť sami sebou. Chceme, aby ste nás poznali ako Evu Husarovú, Andreja Suhanského a Ivu Bedejovú.

Náš tím Tvoria nie len zakladatelia spoločnosti, ale aj kolegovia, makléri, s ktorými sme sa spoznali počas Nášho pôsobenia na realitnom trhu.  Makléri, na ktorých sa môžete  spoľahnúť, ktorí konajú férovo, vedia poradiť a predávať!

Neuvidíte nás na bigboardoch okolo ciest, nebudete o nás počuť v rádiu a zrejme ani nikdy neuvidíte naše reklamy v televízii. Nebudeme Vám takto ponúkať naše služby. Povedali sme si, že nechceme investovať Vaše peniaze do veľkých reklám. Vieme však, že pokiaľ odvedieme svoju prácu dobre, Vy budete spokojní a budete o nás hovoriť. Budete nás odporúčať ďalej, svojim známym a kolegom z práce. Vieme to, pretože sa to už nejako tak deje a sme radi a sme za to vďační.

Ing. Iva Bedejová

Ing. Iva BedejováIng. Iva Bedejová
certifikovaný realitný maklér
+421 948 58 5678
iva.bedejova@bhs-reality.sk
V oblasti realít pracujem niekoľko rokov. Dôvodom, ktorý ma nasmeroval na prácu a poslanie realitného makléra bolo skĺbenie mojej profesie stavebného inžiniera a schopnosti nadväzovania sociálnych kontaktov. Moje predchádzajúce pracovné zamestnania ma v priebehu 20-ich rokov pripravili tak na prácu s nehnuteľnosťami ako aj na komunikáciu s klientmi. Prácu v realitách beriem ako službu. Teším sa na spoluprácu s majiteľmi nehnuteľností, ktorí mne a mojim službám dajú 100%-nú dôveru, rovnako tak i ja budem dôverovať ich slovám.

Eva Husarová

Eva HusarováEva Husarová
certifikovaný realitný maklér
+421 903 236 885
eva.husarova@bhs-reality.sk
Na realitnom trhu pôsobím od začiatku roku 2009. S veľkým elánom a optimizmom som absolvovala úvodné školenia a snažila som sa zistiť čo najviac o tejto práci. Zaujímala ma a vedela som, že sa jej chcem venovať dlhodobo.

Po rokoch praxe môžem s čistým srdcom povedať, že táto práca ma skutočne baví. Rada hľadám riešenia, stretávam zaujímavých ľudí, mám rada výzvy, organizovanie a napĺňa ma pocit dobre vykonanej práce, keď viem, že pomôžem mojim klientom v ich životnej situácii. Rada aj Vám ponúknem niekoľkoročné skúsenosti s predajom a prenájmom nehnuteľností. Oboznámim Vás s fungovaním realitného trhu, poradím Vám konkrétne postupy a riešenia ako predať nehnuteľnosť bezpečne, rýchlo, s čo najvyšším možným ziskom a pomôžem Vám stanoviť reálnu cenu Vašej nehnuteľnosti.

Zaručujem Vám bezpečnosť, individuálny prístup, diskrétnosť, flexibilitu a poradenstvo.

Teším sa na vzájomnú spoluprácu.

Andrej Suhanský

Andrej Suhanský
certifikovaný realitný maklér
+421 948 88 41 22
andrej.suhansky@bhs-reality.sk

Čo ma doviedlo k tomu, že som sa stal vyhľadávaným realitným maklérom? Asi to bola pracovitosť, vytrvalosť, cieľavedomosť a sen – túžba dokázať ostatným aj sebe, že dokážem uspieť. Svoj voľný čas som využíval oslovovaním nových klientov, vzdelávaním sa, vyhľadávaním spôsobov ako predať rýchlejšie.
Veľa mojich klientov vlastní alebo hľadá pre seba bývanie neďaleko Bratislavy, v Rajke a v priľahlej lokalite slovensko – maďarsko – rakúskeho prostredia. Vďaka záujmu o moje služby mám v ponuke i také nehnuteľnosti, ktoré sa nikde verejne neinzerujú.